هاست لینوکس , فروش هاست در کرج , میزبانی لینوکس , هاست اینوکس

شرایط و قوانین

1. راه اندازی هر گونه سایت مرتبط با مسایل جنسی ممنوع می باشد .
2. راه اندازی صفحات فیشینگ و هک ممنوع می باشد .
3. ارسال ایمیل های انبوه ، اسپم و تبلیغاتی از سرویس های هاست اشتراکی ممنوع است .
4. استفاده از اسکریپت های نال شده و کرک از نظر مستر هاست مشکلی ندارد ، اما در صورت گزارش شدن و اخطار دیتاسنتر ، باید راه حل داشته باشید !
5. فضای ارائه شده برای میزبانی سایت و فایل های مربوط به اسکریپت می باشد . شما مجاز به آرشیو فایل در هاست ارائه شده نیستید .
6. تا زمانی که هزینه سرویس خود را می پردازید ، سرویس شما فعال خواهد بود ، جز در مواردی که قوانین را نقض کرده باشید.
7. در سرویس های حرفه ای ما از سایت های شما بکاپ تهیه می کنیم . اما جهت اطمینان ، در صورتی که داده های حساسی دارید ، از سایت های خود پشتیبان داشته باشید .

فضا و پهنای باند نامحدود
مستر هاست برای مدیریت راحت تر کاربران و ارائه سرویس با کیفیت ، در برخی از سرویس ها فضا و پهنای باند را به صورت نامحدود ارائه میدهد . از آنجایی که هارد دیسک نامحدود وجود ندارد ، پس فضای نامحدود هم وجود ندارد و مشتری باید بر طبق قانون مصرف منصفانه عمل کند .

پرداخت هزینه سرویس

1 – قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر میباشد

2 – کلیه فاکتورها 12 روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش شرکت به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

3 – در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید صورت حساب ،سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

4 – در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 24 ساعت بعد از زمان سر رسید کلیه سرویس های مشتری از طرف شرکت لغو شده قلمداد می گردد و مستر هاست هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

5 – در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 3 روز پس از زمان سر رسید 15درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

6- در صورتی که پهنای باند مصرفی سرویس مشتری به بیش از 90 درصد حد مجاز خود برسد سیستم به صورت خودکار اخطاری برای کاربر ارسال خواهد شد لذا مسئولیت عدم توجه مشتری نسبت به خرید پهنای باند اضافه و مسدود شدن سرویس به عهده مشتری می باشد.

7- پهنای باند کلیه مشتریان (سرویس میزبانی وب و…) تا اولین روز ماه میلادی اعتبار خواهد داشت لذا به هیچ عنوان پهنای باند مازاد بر مصرف مشتری قابل انتقال به ماه های بعد نخواهد بود.

8- شایان ذکر است که در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت حساب توسط مشتری ، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.

9- هر گونه اعتبار مالی در پنل کاربران یا نمایندگان (میزبانی وب ، دامنه ، پنل sms و … ) تحت هیچ شرایطی قابل عودت به حساب بانکی و یا جابجایی بین کاربران نمی باشد و صرفا برای پرداخت های آینده در سیستم قابل استفاده می باشد.

10- قیمت های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان قرارداد هر مشتری معتبر می باشد و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها قرارداد مشتری با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.

11- به صورت حساب های مشتریان 9% مالیات بر ارزش افزوده ، اضافه می گردد. بدیهی است تغییر درصد مالیات بر ارزش افزوده طی سالهای آتی مطابق با قوانین سازمان امور مالیاتی کشور خواهد بود.
بکاپ و پشتیبان گیری
بک آپ گیری به صورت روزانه هفتگی و ماهیانه از اطلاعات سایت شما در سروری جدا انجام میشود تا در موارد ضروری و مورد نیاز به اطلاعات شما صدمه ای وارد نشود .
1. بکاپ گرفته شده توسط سرور فقط جهت استفاده در موارد ضروری بوده و این بکاپ قابل ارائه به کاربر نمی باشد.(بک آپ گیری توسط کاربر در پنل هاست امکان پذیر است)
2. سایت هایی با حجم بیش از 5 گیگابایت مشمول عملیات بکاپ گیری نمی باشند .
3. سرویس های مسدود شده ، مشمول بکاپ گیری نمی شوند .

رفع مسئولیت و توهین به مسئولین شرکت

1- هر گونه توهین به سرویس ها ، مسئولین و کارمندان مستر هاست از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

2- مستر هاست هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های شرکت اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و … ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.

3- مستر هاست می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ گونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی تغییر قوانین به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی شرکت قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم الاجرا می باشد.

فروش هاست در کرج هاست لینوکس میزبانی لینوکس فروش هاست در کرج هاست لینوکس میزبانی لینوکس